×
Kurumsal
Kurumsal
Nevşehir Arçelik Servisi beyaz eşya alanında uzman teknisyenleri, teknolojik imkânları, geniş ulaşım ağı ve bilgi birikimi ile fark ve farkındalık yaratmak için profesyonel çözümler sunuyor.

Nevşehir Arçelik Servisi olarak uzun yılların verdiği tecrübe ile deneyimli ve uzman teknisyenleri, dinamik, deneyimli ve güler yüzlü kadrosu ile kişi ve firmalara profesyonel çözümler sunmak ve memnuniyet sağlamak için kurulmuştur.

Nevşehir merkez ve ilçelerinde hizmet vermeye başladığı günden bu yana tüm müşterilerimizin beklentilerini aşan, fark yaratan ve tutarlı bir hizmet politikası sergileyen firmamız, teknolojiye entegre yapısı ile daima en yeniyi ve iyiyi sunmuştur. 7/24 teknik destek sağlayan ekibimiz klasik ve amatör servis alışkanlıklarından sıyrılarak sadece bakım ve onarımda değil, kullanımda ve satışta da müşterilerine farklı pencereler açar.

Her an ulaşılabilir olan Teknik servisimiz;

  • Bakım Onarım
  • Tamir Montaj
  • Söküm Yedek Parça
  • Aksesuar konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Nevşehir bölge merkez servisi olarak Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, beyaz eşya arızaları ve teknik servisleri için müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hızlı, yerinde, hesaplı, 1 yıl parça garantili hizmetimiz ile size bir telefon kadar yakınız.

Gün içinde veya müsait olduğunuz gün ve saate Nevşehir'in tüm ilçelerine gezici teknik servis ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.